A101 aktüel hafta sonu indirimlerinde muhteşem fırsatlar var. A101 12 Mayıs indirimlerinde bu hafta bakalım neler var görelim. İlk olarak Yöremce yeşil mercimek 1000g ile başlayan sayfada Doğadan Gizli Bahçe 1000g harika fiyatı ile geliyor. Bu haftanın aktüel A101 sayfalarında ayrıca Birşah homojenize yoğurt 3kg da sizlerle oluyor. Bu haftanın yıldızlarında A101 Hanımdan hazır tatlı ekler 240g ürününü %25 indirimli fiyatı ile sunmuş. Ayrıca %17 indirimli olarak gelen Dr. Oetker krem şanti 3x75g de kaçmaz fiyata sahip. Bir başka aktüel ürün kampanyasında Milka çilekli yoğurt dolgulu çikolata 100g var ve bu ürün de %34 indirimi ile dikkat çekiyor. Devamında %18 indirimli olarak Çokça konserve mısır 400g sizlerle. Bu haftanın yıldızlarında bulunan indirimli üründe ayrıca Çerezya kabuklu ceviz 400g var. Fiyatı ile harika olan üründen sonra ise % 22 indirimli olarak gelen Hacı Şakir banyo sabunu 4x200g de kaçmaz. Son üründe ise Mendiva ıslak havlu 101’li var. Bu haftanın a101 aktüel fırsatları hafta sonu indirimlerini inceledik. Daha fazlası için yeni sayfalara da bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...