A101 aktüel ürün kataloglarında hafta sonu rüzgarı esiyor. A101 12 Mayıs aktüel ürün kataloglarında muhteşem fırsatlar var. Mendiva gül / beyaz sabun kokulu ıslak havlu 60'lı ile başlayan indirimde Yumurta 30'lu özel fiyatı ile geliyor. Ayrıca bu hafta Çerezya gün kurusu / kuru kayısı 400gr ürünü de sizlerle oluyor. İndirimler ve kampanyalarda Pınar ayran 1,5 litre de sizlerle. Muhteşem indirim oranlarına sahip ürünlerde Nimet dondurulmuş soğan halkası 450g de sizlerle olacak. Bu hafta indirimlerinde Muratbey tam yağlı lor peyniri 500g de gelirken ayrıca Domates özel fiyat (12-13 mayıs'ta) sizlerle. Aynı şekilde 12 mayıs 13 mayıs indirimlerinde Patates özel fiyat (12-13 mayıs'ta) de sizlerle. Bu hafta indirimlerinde Lipton bardak poşet siyah çay çeşitleri 25'li de sizlerle. Ayrıca bu hafta Ovadan pilavlık pirinç 1000g de sizlerle. Devamında ise Doydi kavala kurabiyesi 290g var. Son olarak ise Nestle fındıklı beyaz çikolata 70g var. A101 haftanın yıldızlarında bu hafta bu bahsettiğimiz ürünleri sunmuş. Harika fiyatları için markete gitmeyi ihmal etmeyiniz. Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...