A101 17 Mayıs aktüel ürün kataloglarında bu hafta önemli indirimler sizleri bekliyor. Bu hafta kataloglarında yer alan indirimlerde gıda fırsatları da sizlerle oluyor. A101 market indiriminde ilk olarak Ecevital Organik yumurta 10’lu da sizlerle. Ayrıca Lezita dondulmuş çıtır kaplamalı piliç burger 990gr da sizlerle. Torku Ayçiçek yağı 2lt ürünü de sizlerle. Yörsan yarım yağlı yoğurt 1500gr da sizlerle. Torku dana kangal fermente sucuk 2x225gr da sizlerle. Danet dilimli piliç sucuk 750gr da sizlerle. Aktüel ürün 17 Mayıs indirimlerinde Çiftçi beyaz nohut da sizlerle oluyor. Torku fındık ezmesi 370gr da sizlerle olurken Himalita Himaliya sofra tuzu 250gr ve Himalite Himalaya değirmen sofra tuzu 200gr siz ve izlerle oluyor. Ayrıca ÖZSÜT Sefer Usta yaş pasta çeşitleri de (6 kişiilk) muhteşem leziz seçenekleri ile A101 marketlerde indirimli fiyatı ile geliyor. Özsüt’ü bilmeyen yoktur, bu leziz ürünü mutlaka tatmalısınız. Teşekkürler A101, yine indirimi tam anlamı ile yaşattın…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...