A101 aktüel ürün katalogları 17 Nisan indirimleri bu hafta önemli indirimler var. Perşembe fırsatlarının yer aldığı sayfada ilk olarak Prima aylık Plus bebek bezi çeşitleri (112’li Junior/136’lı Maxi) var. Bu haftanın fırsatlarında bir başka indirimde Orkid Platinum Gece 24’lü var. Ayrıca İpana diş macunu 100ml+Oral-B ağız bakım suyu 500ml sunan A101 market; Rexona deodorant 150ml+Kotex hijyenik ped 10’lu de sunuyor. Devamında HighGenic duşakabin&banyo sprey temizleyici 750ml sunan A101, ayrıca ve açıkça diğer fırsatında Miss sıvı bulaşık deterjanı 2x1000ml sizlerle. Bu haftanıın Aldın Aldın kampanyalarında Nestle Nesquik kakaolu toz içecek 10’lu paket sunan market Ülker Metro Protein bar 50g da sizlerle. Bu hafta bir diğer indirimde ise Tadelle fındıklı sütlü bar çikolata 3x30g sunulmuş. A101 indirimlerinde Çerezya kavrulmuş alaca ayçekirdeği 150g ve son olarak Dimes karışık meyveli içecek çeşitleri 330ml siz ve bizlerle… Bu hafta da A101 harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...