A101 17 Mayıs aktüel ürünlerinde bu hafta Perşembe günü harika kampanyalar var. İlk olarak sunulan üründe Sinbo seb-5803 yumurta pişirme makinesi var. Bu üründen sonra ise Kiwi kcm-7510 elektrikli cezve ürünü sizlerle oluyor. A101 markette yer alan fırsatlarda Hascevher derin tencere 11 litre de sizlerle oluyor. Bu hafta mutfakta size yardımcı ürünlerde indirimler var. İlk olarak bu ürünlerden biri Kahve tepsisi oluyor. Ayrıca Közmatik de sizlerle. Bu hafta indirimlerinde Kulplu desenli yağlık da sizlerle olacak. Bu hafta A101 17 Mayıs 2018 aktüel indirimlerinde Lav kilitli cam saklama kabı da sizlerle oluyor. Bu hafta indirimlerinde Desenli pipetli bardak ürünü de sunan market Nofrost saklama kabı da sunmuş. Muhteşem indirimlerinde Çok amaçlı 3 gözlü sepet ile devam A101 market Pedallı çöp kovası ve Keramika seramik çerezlik de sunmuş. A101 indirimlerinde 17 mayıs fırsatlarını incelediğimiz kampanyalarda mutfak ürünlerini bu şekilde 2 sayfa olarak inceledik. Daha fazlasını merak ediyorsanız mutlaka ama mutlaka A101 camlarına da bakın, çünkü camlarda ve bazen market içerisinde ekstra indirimler de oluyor. Kaçırmamak gerek…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...