A101 17 Mayıs aktüel ürünlerinde bu hafta muhteşem bir sayfa sizlerle. Altis eliptik bisiklet ile başlayan sayfada bakalım neler var, görelim. İlk olarak bu ürün var ve üründe 2 yıl garanti belirtilmiş. 8 taksit seçeneğine de sahip olan üründe 94x58x155cm ölçüleri var. Gösterge bilgileri: Hız, zaman, mesafe, kalori şeklinde olan ürün LCD ekranında bu bilgileri gösteriyor. 100 kg taşıma kapasitesine sahip olan ürün ayarlanabilir pedal sertliğine sahip. İhtiyacı olanın alabileceği yeterli güzel bir ürün… Devamında bakalım neler var: VOLEYBOL topu, BASKETBOL topu, FUTBOL topu da bu hafta geliyor. Ürünler 17 Mayısta A101’lerde… Ayrıca Altis metal basketbol çemberi de geliyor. Bu top ürünleri de ALTIS markalı olarak sunulmuş. Ayrıca bu hafta egzersiz matı da geliyor. Neopren el/ayak bilekliği de bu sayfada sunulmuş. A101 aktüel ürünlerinde MUYA bay/bayan spor ayakkabı, halı saha ayakkabısı ürünleri de sizlerle olacak. Bu hafta A101 market indirimlerinde bu şekilde spor & egzersiz ve antrenman ürünleri sizlerle. A101’e bu muhteşem indirimleri için teşekkür ederiz. Benzer indirimlerini takip ediyoruz, harikasın A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...