A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok indirim sizlerle olacak. Bu haftanın yeni indirimlerinde ilk olarak Acer es1-572-50l3 Notebook sizlerle olacak. Ürün muhteşem bir fiyat ile geliyor. 2 Yıl Acer garantisine sahip üründe Windows işletim sistemi kurulu geliyor. Ayrıca bu ürün için taksit seçeneği de var. Çok küçük bir vade farkı ile ürünü 6 taksit halinde alabiliyorsunuz. Bu hafta A101 17 Mayıs günü Canon e414 çok fonksiyonlu yazıcı da sunuyor. Bu ürün için de taksit seçeneği sunan market taksit seçeneğini 6 olarak belirtmiş. Yazıcı fotokopi tarayıcı hepsi bir arada hem de uygun fiyata… Kaçırmamanızı öneririz. Bu hafta önemli bir diğer üründe Philips shl500 kafa bantlı kulaklık var. Ürün için 2 yıl garanti belirtilmiş. Benzerini biz de kullanıyoruz. Oldukça yeterli ve standart bir kullanıcının rahatlıkla tercih edebileceği bir ürün… Son üründe ise harika bir fırsat var. Toshiba 1 TB Canvio Basic taşınabilir hard disk bu hafta geliyor. Ürün taksit seçeneğine de sahip olmakla birlikte muhteşem bir fiyata sahip olması ile sevindiriyor. USB 3.0 bağantı noktası ile de çok hızlı çalışabilen ürün 2 yıl da garantili olarak belirtilmiş. 6 Taksit seçeneği de tercih sebebi haline getirmiş. Kaçmaz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...