A101 17 Mayıs aktüel indirimlerinde yer alan fırsatları incelediğimiz en önemli kampanyaların bulunduğu sayfalardaki inceliklere bakalım. İlk olarak görüyoruz ki bu hafta muhteşem bir ürün var. Xiaomi Redmi 5 cep telefonu (global versiyon) ile açılan sayfada bulunan bu ürün belli ki çok seviliyor. Xiaomi'nin bu harika ürünü için özelliklere ve fiyat bilgisine A101 kataloglarından ulaşabilirsiniz. Devamında ise Hı-level 55" ultra hd uydu alıcılı LED TV ürünü var. Bu üründe de muhteşem bir indirim var. TV indirimlerinde ne gibi kampanya olduğuna yakından baktığımızda bu ürünlerin fiyatlarının muhteşem olduğuna tanık oluyoruz. Bu hafta Hometech ht1010 FULL HD mini uydu alıcısı da sizlerle oluyor. Devamında Piranha nabız ölçerli akıllı bileklik, Hı-level smart usb bellek 32 GB ve Hı-level micro sd kart 32 GB de sizlerle oluyor. Kampanyalarında daha neler var, ne gibi kampanyalar bu hususlara da yakından bakabiliriz. Şimdilik fırsatları bu şekilde sıralayalım. Teşekkürler A101; özellikle Xiaomi Redmi 5 cep telefonu için ayrı bir inceleme konusu sizlerle olacaktır. Muhteşemsin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...