A101 aktüel harika indirimleri ile sizlere merhaba diyor. A101 17 Ocak tarihinden itibaren sizlerle olacak ürünleri açıkladı. Sizleri çok sevindirecek ürünleri birazdan incelemeye başlayacağız. Gelmesi çok beklenen ürünler belki de bu haftanın kataloğunda yerini almıştır… Merakla beklediğiniz ürünleri açıklamaya başlayalım… Ürün hakkında yorumlarınızı da sitemizde görmekten mutluluk duyarız. Bu haftanın kataloğuna baktığımızda sizler için çok güzel ürünler ve büyük indirimler olduğunu düşündük. A101 aktüelin ilk kampanyalı ürünü HI-LEVEL 32’’ Uydu Alıcılı LED TV 1.099,00 TL olarak satışa sunulacak. Diğer elektronik ürün ise Samsung marka J410F Cep Telefonu 999,00 TL olarak sizlerle buluşuyor. Spor yapmayı sevenler bu haftanın kataloğuna bayılacak. Çünkü sporcuların en vazgeçilmez ürünü 17 Ocakta A101 de olacak. Spor Bluetooth Kulaklık 39,95 TL olarak kampanyada… Bu ürün hem çok kullanışlı hem de ihtiyacınızı görecek nitelikte… Üstelik fiyatı da çok uygun… Diğer bir ürün ise HI-LEVEL Micro SD Kart 32 GB 27,95 TL olarak satışa sunuluyor. İhtiyacı olanların A-101 marketlere uğraması yeterli olacaktır. Ayrıca HI-LEVEL marka Smart USB Bellek 32 GB 27,95 TL olarak sizlerle buluşacak. Bu haftanın kataloğunda harika ürünler var. Bu ürünleri daha önce deneyimlediyseniz sitemiz üzerinden yorum yaparak diğer kullanıcılara faydalı olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder mutlu alışverişler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ocak 2019 tarihinde, A101 17 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...