A101 17 Ocak Perşembe katalogları ile sizleri mutlu etmeye devam ediyor. A101 aktüel her çeşit üründe indirim uygulamayı asla reddetmiyor. Bu haftanın kataloğunu inceledik. Harika ürünlerin bulunduğu broşürde büyük fırsatlar sizleri bekliyor. Ürün detaylandırmalarımıza hemen geçelim… SEG Çamaşır Makinesi 1.299,00 TL olarak satışa sunuluyor. Ev aletleri için alışveriş heyecanında olanlar, beyaz eşya ürünlerini yenilemek isteyeler bu fırsattan hemen yararlanın. Çamaşır makinesi ile kampanyayı sınırlandırmayan A101 aktuel sizler için Bulaşık Makinesi de getiriyor. SEG marka SBM 4001 Bulaşık Makinesi 999,00 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca bu ürün 12 L su tüketimi, Eko program ve zaman erteleme fonksiyonunu da sizlere sunuyor. Piyasaya göre çok uyguna A101 marketlere gelen bu ürün cebinizi düşünüyor. Yeni evlenecek olanlar için bu ürün çok cazip fiyata A101 marketlerde… Alacak vatandaşlar için önerisi olanlar ve almayı düşünüp fikir almak isteyenler aktuel-urunler.com adlı sitemizden A101 17 Ocak tarihli gönderimize yorum yapabilirler. Daha fazlası için bizleri takip etmeye devan edin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ocak 2019 tarihinde, A101 17 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...