A101 aktüel yeni indirimleri 13 mayıs itibari ile başlayan ve 19 mayıs itibarine kadar sürecek olan fırsatları duyurdu. 10 TL ve üzeri alışverişlerde Mr Muscle sprey mutfak temizleyici 750ml ürünü indirime giriyor. Ürün için fazla söze gerek yok, zaten kullananların vazgeçemediği ve kullanmayanlarında mutlaka denemesi gereken bir temizlik ürünü olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Kampanyanın 13 mayıs itibari ile başlayacağını duyuran A101 19 Mayıs’a değin süreceğini de ekleyerek kişi başına 2 adetle sınırlı olduğunu da belirtmiş. Ancak unutmamak gerekir ki bu ürün için yani Mr Muscle sprey mutfak temizleyici 750ml ürünü için bir indirim ön şartı var. 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak… Bu alışveriş miktarına eriştiğinizde bu ürünü indirimli olarak alabiliyorsunuz. Süper bir fırsat olduğundan bu ürün kaçmaz diyoruz. Daha fazla indirimi ve fırsatı A101 marketlerde bizzat görebilirsiniz. A101 fırsatlarını ayrıca resmi bağlantılardan da görebilirsiniz: A101.com.tr’den bu indirimleri takip edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Mayıs 2017 tarihinde, A101 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...