A101 13 Mayıs aktüel ürünleri yeni indirimleri hafta sonu fırsatlarında “ikincisi %50” indirimleri yine nefesleri kesiyor. Bu hafta A101 tarafından duyurulan ve 13 Mayıs itibari ile 19 mayıs’a kadar sizlerle olacak olan fiyatlara bakalım: CP/Keskinoğlu piliç naget 380g ürünü ile hafta sonunu açan A101 market devamında Indomie Noddle çeşitleri 60g ürünü ile geliyor. Ayrıca Milkten sürülebilir beyaz peynir 200g ürünü de sunan market Çikonella kakaolu fındık kreması 500g ürününü de indirime sokuyor. Ayrıca Hayat su 0,5 litre ürünü de indirime girecekken Çerezya çekirdeksiz kuru erik 180g ve son olarak ise Alo toz deterjan 3 kg ürünleri de indirimli olarak geliyor. Ancak unutmamakta fayda var ki bu ürünler için şart 2’li alım yapmak. Eğer 2li alım yaparsanız ikinci ürün%50 indirimli olarak geliyor. Oldukça makul fiyatlara ile aynı üründen 2 adet alabiliyorsunuz, hem ihtiyacınız uzun süre görülüyor hem indirimden faydalanıyorsunuz. Gerçekten harika bir sistem, teşekkürler A101. A101 hafta sonu indirimlerinin hepsini görmenizi öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Mayıs 2017 tarihinde, A101 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...