A101 13 Mayıs günü başlayacak indirimlerini 26 Mayıs’a kadar sürecek dondurma fırsatlarını duyurdu, biz de böyle fırsatları incelemek gerekir dedik. İşte bu haftanın A101 indirimlerinin harika dondurma ürünlerine ait indirimli fiyatları… Magnum Mini Çeşitleri 6x60ml ürünleri indirime giriyor... Hem de ne indirim… Almayan pişman oluyor… A101 market ayrıca bir başka üründe yani Mini Nogger Çeşitleri bu hafta 8x60ml ürününde de indirim sunuyor. Bu leziz ürün harika bir fiyata sizlerle oluyor. Devamında Frigola 8x55ml için de aynısı geçerli olurken son olarak Algida Carte d'Or Classic Çeşitleri 950ml ürünleri de indirimli fiyatlarından nasibini alıyor. Ancak dikkat etmekte yarar var ki bu ürünler ikili alımda indirime giriyor. Yani ürünlerden ikili alım yaptığınızda indirimden faydalanıyorsunuz. Hem bol hem uygun fiyat ikisi bir arada diyebiliriz. A101 13 Mayıs itibari ile indirime sunacağı bu fırsatlarını da duyurmuş biz de kendi çapımızda inceledik, daha fazla detayı tabi ki A101 marketlerden ve resmi bağlantı olan a101.com.tr’den öğrenebilirsiniz. 26 Mayıs kadar dondurmalar A101 ile harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Mayıs 2017 tarihinde, A101 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...