A101 13 Mayıs aktüel ürünleri hafta sonu fırsatları hız kesmeden yeni indirimleri ile geliyor. 13 Mayıs itibari ile A101 tarafından duyurulan ürünlere bakacak olursak; papia tuvalet kağıdı 8'li ürünü ilk olarak satılıyor. Devamında Head&shoulders şampuan 550ml ürünü yer alıyor. Oldukça makul fiyatlara sahip üründe Dalan zeytinyağlı sıvı sabun 400ml de unutulmuyor. Ayrıca Peynes light beyaz peynir 500g ürünü de sizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde Torku günlük süt 1 litre ürünü de geliyor. A101 fırsatlarında indirim ve fırsatlarda Galle jalapeno turşu 350g, Petek pudra şekeri 250g olarak satılıyor. A101 market indirimleri ve fırsatlarında Torku çokofest frambuazlı çikolata 34g ve Çizmeci time kremalı rulo gofret 400g sizlerle oluyor. Son olarak ise hafta sonunda Lipton doğu karadeniz siyah çay 1000g unutulmuyor. A101 market hafta sonu indirimleri cumartesi itibari ile başlayan fırsatları 13 – 19 mayıs tarihleri arasında satılacakmış, bu tarihler arasında A101’den bu ürünleri indirimli olarak alabiliyorsunuz. Gerçekten harika… Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Mayıs 2017 tarihinde, A101 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...