A101 18 mayıs aktüel sayfalarında bebek bezi ve çeşitli temizlik ürünlerini de unutmamış. A101 market ürünlerine bakacak olursak bu hafta yine çok konuşulacak fırsatlar var. Peki ne bu fırsatlar hangi ürünler A101 ile indirime giriyor detaylıca inceleyelim. Prima aylık plus bebek bezi çeşitleri bu hafta A101 ile sizlerle. Ürünlere yakından bakacak olursak; 126’lı Junior veya 147’li maxi seçenekleri ön plana çıkıyor. Ayrıca aktüel kataloglarda Ariel toz deterjan 8 kg ürünü de sizlerle olacak. Bu hafta duyurulan fırsatlarda ayrıca Kovalı temizlik seti de A101’e özel olarak sizlerle. Bingo soft çamaşır yumuşatıcısı 5 litre ürünü ile indirimlerine adeta heyecan katan A101 Magic sır su lekelerine ve buğulanmaya karşı sprey 750ml + temizlik bezi fırsatını da ihmal etmiyor. Bref power aktiv klozet blok 2'li ve son olarak ise Banat tarak çeşitleri de sizlerle olacak. A101 market aktüel ürünleri bu şekilde geliyor. Daha fazlası ve daha fazla A101 aktüeli için yeni indirim sayfalarını incelemeyi ve/veya resmi a101 bağlantısı olan a101.com.tr’den en son bilgileri almayı ihmal etmeyin. Unutmayın, 18 mayıs A101 günü…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Mayıs 2017 tarihinde, A101 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 18 Mayıs Bebek ve Temizlik Ürünleri Sayfası” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...