A101 18 Mayıs aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ve bu hafta fırsatlarında yer alan indirimlere bakalım. Bu hafta beyaz eşya ürünleri A101’den soruluyor. Muhteşem ürünler sunmayı planlayan A101’de çamaşır makinesi ve buzdolabı ürünleri sizleri bekliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum etiketine sahip olarak A101 tarafından sunulan sayfaya baktığımız vakit ilk olarak; A+ sınıfı SEG SNF 4500 buzdolabı no frost 450 lt brüt hacmi ile sizlerle. 2 yıl garantili ürün Vestel güvencesine sahip… Nem kontrollü sebzelik, multi cooling teknolojisi, değişebilen kapı yönü ve hareket kolaylığı sağlayan tekerleklerle ürün görselde A101’in belirttiği ölçüde 173x70x72 olarak sunulmuş. Bir diğer ürüne bakacak olursak; SEG SCM 7102 çamaşır makinesi 7KG yıkama 1000devir olarak geliyor… Ürün için görselde 84,5x59,7x52,7 ölçüsü belirtilmiş. Ayrıca çocuk kilidi, 15 program, 15dk’da hızlı yıkama, bebek giyişi programı ve LED gösterge ile zaman erteleme fonksiyonları da var. Daha ne olsun değil mi… A101 indirimleri 18 Mayıs itibari ile yine harika. Peki bu bilgileri biz nereden öğrendik, tabiki A101 resmi sitesinden, siz de a101.com.tr’den öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Mayıs 2017 tarihinde, A101 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...