A101 18 Mayıs Aktüel Ürün kataloglarında yer alan indirimlere bakacak olursak muhteşem indirimler sizlerle olacak. A101 market bu hafta TV sehpası ile sizlerle olacak. Bu ürün ile birlikte pek çok mutfak fırsatı da var. Şimdi indirimlere yakından bakalım. 115x32x47cm ebatlı ayaklı kapaklı TV sehpası ürünü sizlerle olacak. Ürün oldukça şık görünüyor. Devamında ise Pasta börek kabı bu hafta mutfak ürünleri kapsamında gelen ilk ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca tarih ayarlı saklama kabı 3'lü ürünü de bu hafta 18 mayıstan itibaren A101’de oluyor. cam mutfak ürünleri sizlerle olacakken, Vakumlu erzak kabı 3'lü de satılıyor olacak. Cam sürahi/yağlık ürünü sunmayı planlayan A101, Beslenme kabını da indirime almayı planlamış. Ayrıca Şişe ve kavanoz açacağı, Çöp kovası ve Çift renk katlanabilir süzgeç de sizlerle. Krom dolap içi raf ile indirimler edveam eden markette Krom kanguru raf da sizlerle. Ayrıca Krom iki katlı baharatlık ve ayrıca krom folyoluk 3'lü ürünü de A101 market ile 18 mayıs itibari ile sizlerle oluyor. Devamında ve ürünlere ait detaylarda ise a101.com.tr’den yani resmi bağlantısına göz atmanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Mayıs 2017 tarihinde, A101 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...