A101 18 mayıs aktüel fırsatlarında bu hafta muhteşem ürünler var. Yaz aylarının gelmesi ile sizlerle olacak olan harika ürünlerde ilk olarak lisanslı çocuk güneş gözlüğü sizlerle olacak. Ürün için açıklama da sunan A101 bakalım ne yazmış: “Güneş ışıklarına karşı sağlıklı görüş sağlar ve zararlı ultraviyole ışınlarını engeller, filtre özelliği %400’dür.” Bu ürünün çeşitleri çocuklarınız için 18 mayıs itibari ile geliyor. Devamında ne var şimdi onlara bakalım: Tekerlekli askılık bu hafta sizlerle. 156x80x43 ebata sahip ürün yükseklik ayarlı olarak sunulmuş. Devamında ise askılı vakum poşet sizlerle… Ayrıca vakumlu hurç da var. Ece markalı ürünler de bu hafta A101 market ile geliyor. Peki neler var, detaylar ile inceleyelim: Ece renkli plastik tabak 10'lu, Ece karton tabak 8'li, Ece kullan at masa örtüsü 10'lu ürünleri sizlerle. Ece jeletinli körüklü pipet 50'li ürünü, Ece jelatinli kürdan 200’lü ürünü de var. Ayrıca Ece baskılı plastik kaşık 10'lu, Ece baskılı plastik çatal 10’lu ve Ece çıra da sizlerle .Son iki üründe ise Ece plastik bardak 5'li ve Ece ece karton bardak 8'li parti set sizlerle. Ece markalı ürünleri pikniklerinizde kullanabilirsiniz. Ancak bu ürünlerin 18 mayıs itibari ile A101’e geleceğini unutmamanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Mayıs 2017 tarihinde, A101 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...