A101 18 Mayıs aktüel ürün fırsatlarında piknik ürünleri nihayet gelmiş. A101 fırsatlarının yaz aylarına doğru vazgeçilmez ürünleri olan piknik ürünlerinde neler var detaylıca inceleyeceğiz. A101 market 18 Mayıs kataloglarında ilk olarak Çantalı piknik örtüsü sunuyor. Bir başka üründe Sofra bezi ve Hamak da sunuyor. Oldukça çeşitli bir sayfa olan bu sayfada sosyal medyadan edindiğimiz bilgilere göre Jel tutuşturucu 1 litre, Filpa çöp şiş 100'lü de satılacak. A101 18 Mayıs itibari ile Maşa, Mangal yelpazesi, Yuvarlak/kare servis tabağı, Yuvarlak/kare pasta tabağı, Yuvarlak/kare çukur tabak, Bardak, Kayık tabak, Kare kase, Hobby life piknik sepeti gibi piknik ürünleri de sunuyor. İhtiyaca uygun ürünlerde Ece renkli plastik tabak 10'lu, Ece karton tabak 8'li, Ece kullan at masa örtüsü 10'lu, Ece jeletinli körüklü pipet, Ece jelatinli kürdan, Ece baskılı plastik kaşık 10'lu, Ece baskılı plastik çatal 10'lu, Ece çıra, Ece plastik bardak 5'li, Ece ece karton bardak 8'li parti set ürünleri de sizlerle. A101 market kataloglarında yer alan detaylara baktığımızda diyebiliriz ki resmi bağlantıdan haber beklemek gerek… Bu yüzden en net bilgiyi tabiki sizler a101.com.tr’den edinebilirsiniz. Ancak tanıtılan broşürlerde ayrıca Ahşap saplı piknik mangalı, Lüks osmanlı ocağı , Orgaz çok amaçlı ocak sacı ve pek çok farklı ürün de sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Mayıs 2017 tarihinde, A101 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...