A101 AKTÜEL İLE Çok alıp az ödeyin… Bu haftanın hafta sonu indirimleri arasında çok özel kampanyalar yer alıyor. Fırsat detaylarında ilk olarak Torku Frema Kakaolu Fındık Kreması 400g 12,90 TL (2 adet fiyatı)’den satılacak. Ayrıca Coca Cola Gazlı İçecel 1,25 Litre 5,95 TL (2 adet fiyatı) olarak sizlerle olacak. Bu hafta indirimlerinde ayrıca neler var bakacak olursak Danette Çikolatalı Puding 375g 7,70 TL (2 adet fiyatı)’de hafta sonuda sizlerle olacak. Bu indirimlerindeki detayların en önemli kısmı Çok alıp az ödemek olduğundan parantez içlerinde aktardığımız bilgilere dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz. Ürünlere dönecek ve A101 13 Nisan kataloğuna bakacak olursak Çerezos Süt Mısır Aroma Çeşnili Mısır Çerezi 103g 4,50 TL (2 adet fiyatı)’den satılacak. Ayrıca Piliç Burger 300g 6,40 TL (2 adet fiyatı)’den ve Tukaş / Burcu Domates Rendesi 700g 8,45 TL (2 adet fiyatı) son olarak ise Miss Flora Bulaşık Makinesi Kokusu 5,95 TL (3 adet fiyatı) sizlerle… Dahası ise aktue-urunler.com adresinde…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Nisan 2019 tarihinde, A101 18 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...