A101 13 Nisan indirimleri ve kampanyaları bu haftayı da dolu dolu geçirecek. Özellikle tekli ürün sayfasında ne olduğuna daha yakından bakarak tüm kampanya detaylarını aktaralım. En büyük market zinciri (8000 Market ile) A101’den özel bir indirim… Beşler Isıl İşlem Görmüş Dana Sucuk bu hafta indirime girecek. 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak olan fiyat ise 12,95 TL değil sadece ve sadece 6,95 TL olacak. İndirim oranı açısından inanılmaz… Lezzet olarak da çok iyi olan ürün 13 ve 19 nisan tarihler arasında geçerli olacak. Kampanya ürünlerinde daha fazla neler var diye baktığımız önceki sayfalarda da gördüğümüz gibi bu sayfada da özel İndirimler var.13 Nisan hafta sonu kataloğunun 10 TL ve üzeri kampanyasını da böylece görmüş ve incelemiş olduk. Isıl işlem görmüş sucuk ürünü için piyasaya göre inanılmaz fiyat A101’de olmaya devam ediyor. Aktuel-urunler.com incelemesini de böylece tamamladık.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Nisan 2019 tarihinde, A101 18 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...