A101 18 Ocak 2018 Perşembe günü güzel pek çok indirim var. A101’in sunacağı indirimleri detaylı olarak incelemeye başlıyoruz. Bu haftanın A101 indirimlerinde Hi-Level 49” uydu alıcılı Full HD LED Tv (duvara asma aparatı hediye) ürünü ile başlayan sayfaya yakından bakalım. İlk olarak duvara asma aparatı hediyeli olan ürün taksit seçeneği ile mutlu ediyor. FULL HD ekrana sahip ürün 49’’ gibi büyük bir ekrana sahip ve Net Motion Rate ise 200 Hz olarak ifade edilmiş. Duvara asma aparatı hediyeli ürün dahili HD uygu alıcısını da sunuyor. 1 adet Scart girişi ve 2 adet HDMI girişine sahip olan üründe 1 adet USB girişi de bulunuyor. Vestel güvencesine sahip ürün fiyat olarak çok uygun… Diğer fırsat ile incelemeye devam edelim. Bu ürün ise Attlas ECO 2500 4 zamanlı benzinli jeneratör… Ürün oldukça güçlü ve yeterli… Taksit seçeneği de bulunan ürün maximum 2500 kVa güce sahip ve motor gücü ise 6.5Hp. Son üründe ise Samsung Galaxy J120 cep telefonu yer alıyor. Bu ürün için taksit seçeneği YOK. Ancak ürün fiyatı çok uygun, Samsung garantisine sahip ürüne ait özellikler için görseli okumanızı öneririz. Bildiğiniz gibi bu ürünler 18 Ocak itibari ile A101 marketlerde stoklarla sınırlı olacak, bu sebeple indirimler kaçmaz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Ocak 2018 tarihinde, A101 18 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...