A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem indirimler var. Hometech HT 101B 2’si 1 Arada Windows PC ile başlayan sayfayı inceleyeceğiz. Bu sayfada neler var onlara yakından bakacağız. A101’in 18 Ocak 2018 günü sunacağı ürünleri inceleyip fırsatları göreceğiz. Şimdi ilk olarak Hometech HT 101B 2’si 1 Arada Windows PC’ye bakalım. Ürün 2 i n1 yani hem bilgisayar hem tablet olarak kullanılabiliyor. 2 yıl da garantisi bulunan ürün hakkında detayları görselden okuyabilirsiniz. Devamında beklenen bir ürün var. Canon E414 çok fonksiyonlu yazıcı sizlerle. Ürün USB kablo hediyesi ile geliyor. Bildiğiniz gibi çoğu yazıcı bu aparatı hediye etmiyor ve ekstra satıyor. Ama A101’de bu ürün hediyeli… Ayrıca Piranha nabız ölçerli bileklik geliyor. Diğer fırsatlarda Sandisk 32 GB USB bellek ve USB şarj kablosu yer alıyor. Şarj kablosu 1 metre ve 2 metre seçenekleri ile gerçekten alınabilir ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca sayfada Hometech HT1010 uydu alıcısı da yer alıyor ve son olarak ise Piranha oto teyp ekranlı Titan C Type ürünü sizlerle oluyor. Teyp ürünü için taksit imkanı da sunan A101; bu ürünleri 18 Ocak’ta satacağını duyurmuş oluyor. Muhteşem indirimleri için A101’e teşekkürler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Ocak 2018 tarihinde, A101 18 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...