A101 18 şubat 2016 aktüel fırsatları kataloğunda tam bir fırsat sayfası sizlerle. Kaç parça olduğunu bile sayamadığımız kalabalık ve indirim dolu sayfayı incelemeye başlayalım. Kuşkusuz bu sayfa indirim ve fırsat dolu ancak kalite ve indirim A101'in değişmez kurallarından olduğundan mutlu eden fırsatlar var. Lily tuvalet kağıdı, kağıt havlu, ıslak havlu avantaj paket, Bingo çamaşır yumuşatıcı, deterjan, sıvı çamaşır deterjanı, Pril Gold bulaşık makinesi tableti, 2li klozet blok, cilt bakım maskeleri, 10lu burun bandı ürünü bu sayfada yerini alan farklı konsepte sahip ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Barilla markalı olarak ise burgu makarna, ince uzun makarna, kalem makarna, kepekli kalem makarna, sebzeli burgu makarna, fiyonk makarna, burgu makarna gibi pek çok farklı ürün sizlere sunulmuş. A101 18 şubatta ayrıca çikolata, kola ve bazı farklı ürünleri de bu sayfada indirimli fiyattan satacağını duyurmuş. Bu sayfanın da incelemesini tamamladık. Devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Şubat 2016 tarihinde, A101 18 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...