A101 18 şubat aktüel kataloglarının yeni sayfasında yine müthiş indirimler var. Beklenen ürünlerden olan çok amaçlı kapaklı dolap ürünü 4 raflı, 150x60x35 cm ebatlı ve melamin kaplı yonga levhadan üretilmiş gövdesi ile 99,90 TL, kapış kapış gitmesi beklenen bu ürünü almak istiyorsanız mutlaka 18 şubat Perşembe günü A101’de olmalısınız. Diğer ürünler ise mutfağınızda size yardımcı olacak olan 3lü saklama kabı ürünü mikrodalgalarda kullanıma uygun olarak geliyor. Diğer 18 şubat mutfak ürünleri ise şu şekilde sunulmuş. Cam ürünler adet fiyatı 1,50 TL’den, cam kase ürünü ver cam limon sıkacağı ürünü, silikon servis gereçleri, Rattan hasır kapaklı kutu, oval erzak kabı 4lt, su şişesi 750cc…. Devam edecek olursak; mini süzgeç, pilav/helva kabı 2li – teflon set 3lü, sempatik yumurtalık farklı renk seçenekleri ile ve son olarak Rooc desenli bıçak 23cm ve paslanmaz çelik olarak sunulömuş. Görüdüğünüz gibi a101 18 şubat aktüel ürünleri yine harika. Unutmayın bu ürünler 18 şubat günü sizlerle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Şubat 2016 tarihinde, A101 18 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...