A101 18 ocak 2016 aktüel ürünler kataloğunda 4. sayfa ile sizlerleyiz, bu sayfada 4 büyük parça olmak üzere toplam 16 parça ürünü inceleyeceğiz. A101 aktüel ürünlerinin vazgeçilmezlerinden Hascevher 8 parça tencere seti ürünü 18 ocakta sizlerle olacak. Ayrıca Kütahya Porselen'den tekli porselen ürünler de adet fiyatı 2,50 TL'den gelecek. 50 yıl garantili ve 304 kalite çelik özellikleri ile öne çıkan Güral Çelik yemek kaşığı - yemek çatalı - tatlı kaşığı - tatlı çatalı - yemek bıçağı ürünleri de farklı adet fiyatları ile bu haftanın gözdesi olmaya aday oluyor. Ürünlerin özelliklerine değinecek olursak; 8 parça tencere setinde 304 çelik, parlak gövde, 18/10 Cr-Ni paslanmaz çelik gövde var. Set 24cm, 16cm, 24cm ve 20cm ebatlarında parçalar içeriyor. Üstelik taksit seçeneği de sunulmuş. Kütahya tekli porselen ürünlerinin kalitesine diyecek yok ama fiyatı gerçekten muazzam. 2,50 TL adet fiyatı ile kaçmaz. Güral Çelik’ten gelen 50 yıl garantili ve 304 kalite çelik yemek kaşığı, yemek çatalı, tatlı kaşığı, tatlı çatalı, yemek bıçağı ve çay kaşığı ürünleri farklı farklı adet fiyatları ile indirimli kataloglarda yerini almış. Bir sonraki sayfa ile dolap ürünlerini inceleyelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Şubat 2016 tarihinde, A101 18 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...