A101 18 şubat 2016 aktüel ürün kataloglarında Perşembe fırsatları tüm hızı ile devam ediyor. Bu sayfada beklenen ürünler teker teker sunulmaya başlanmışken bizler de bu ürünleri ve katalogları inceleme fırsatı buluyoruz. Gerçekten süper indirimlerin yer aldığı sayfada Attlas matkap - taşlama – akülü set ürünü 3’lü Eko Set olarak geliyor. Bu sette yer alan ürünlerden olan matkap: 500W giriş gücüne sahip, sağ ve sol ayarı bulunmakta, akülü vidalama ürününde ise: 14V, sağ – sol tetil hız ayarı, 100mm mandren mevcut ve EKO SET ürününün son parçası avuç taşlama ise: 500W giriş gücüne, 115mm disk çapına ve 11.000 devir/dk motor devrine sahip. Bu ürünler set olarak 2 yıl garanti ile sunulmuş. Ayrıca bu sayfada şu ürünler de var: Attlas Eco TM 150 taş motoru, Attlas çantalı şarjlı tornavida 4,8 V (24 parça aksesuar seti)… Son zamanların ihtiyacı taşınabilir şarj cihazı 2600 mAh kapasite, akıllı pil göstergesi, 70g ve tüm akıllı telefonları şarj edebilme özelliği ile geliyor. Pilli el feneri Goldmaster’dan, 26 LEDli ışıldak Hometech’den geliyor. Tüğ toplama rulosu, Silk&Blue bayan havlu patik çorap 2’li ve bebek havlu çorap 3lü de bu sayfafa.Yastık alezi, oyuncak sallanan at, büyük teker Jeep, oyuncak bulaşık sepeti ve roman çeşitleri de bu sayfada.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Şubat 2016 tarihinde, A101 18 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...