A101 13-19 Temmuz 2019 katalogları göz kamaştırmaya devam ediyor. A101 aktüel de harika fırsatlar hafta sonud da sizlerle olacak. Bu hafta sonu, 13 Temmuz Cumartesi günü hangi reyonlarda indirimler var hepsini sizler için inceledik. Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da A101 aktüel tekli kataloglarına yer vermiş. Üstelik bu hafta sonu yani 13 Temmuzda tekli değil ikili ürün kataloğu sizlerle... Doğru okudunuz, iki üründe de belirli fiyat alışverişlerinizde indirim var. Siz değerli A101 takipçilerini daha fazla meraklandırmadan bu ürünleri inceleyelim ve fiyatlarını değerlendirelim. Namet Klasik Dana Kangal Sucuk 200g 7,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) olarak satışa sunuluyor. 10 TL ve üzeri alışverişlerde bu ürünler sizlere a101 marketlerinde sunulacaktır. Kararınızı vermek için ürünleri şimdi bu kataloglarda görebilirsiniz. Diğer indirimli ürün ise Selpak Tuvalet Kağıdı 8'li 8,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) oluyor. Harika fırsatların adresi her hafta A101'de...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Temmuz 2019 tarihinde, A101 18 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...