A101 19 Aralık Buffalo Mekik Sehpası

Sponsorlu Bağlantılar

A101 aktüel ürünlerinde yer alan ve A-101 19 Aralık 2013 tarihli A101 aktüel ürün kataloğu ürünü olan Buffalo marka Mekik Sehpası için tüm özellikler ve kullanıcı yorumlarını sizlere aktarmaya çalışacağız. Konumuzun devamında tüm bilgileri bulabilirsiniz, yorum yapabilir insanları bilgilendirebilirsiniz.

A101 fırsat ve aktüel ürünleri kapsamında 19 aralık 2013 perşembe günü satışa çıkacak ve sınırlı stokta satılacak olan bu ürünü A101 kondisyon bisikleti, dambıl set ürünleri ile beraber satışa çıkarıyor. Bu da demek oluyor ki siz spor aletleri konusunda ucuzluk arıyorsanız ve bir spor aletiniz olsun istiyorsanız bu ürünleri kaçırmayın.

A101 19 Aralık 2013 aktüel ürünü olan Buffalo Mekik Sehpası için görsel ve katalogta yer alan özellikler aşağıdadır.

A101 Buffalo Mekik Sehpası | A101 Aktüel

A101-Bufalo-Mekik-Sehpası

  • Marka: Bufalo
  • Fiyat: 59,95 TL ( A101 19 Aralık 2013 Katalogları ile. )
  • Karın kaslarını kuvvetlendirir.
  • Katlanma özelliği sayesinde kolayca muhafaza edebilirsiniz ve yer kaplamaz.
  • Kurulumu çok kolaydır, kullanıcının boyuna göre sehpanın boyu ayarlanabilir.
  • Kullanma kılavuzu içindedir.
  • Kurulu ebatları: 140x34x66 cm

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Güncel Kataloglar

Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 17 Aralık 2013 tarihinde, Aktuel Ürün Detayları kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...