A101 19 kasım 2015 aktüel kataloğunun 3. sayfasında sizlerle incelememize devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi A101 pek çok farklı ürünü 1 sayfaya koyarak adeta indirim cümbüşünü de sizlerle buluşturmasını seviyor. Bu sayfada da hepmizin ihtiyacı pek çok ürün var. Özellikle otomobil sahiplerinin dört gözle beklediği kışlık oto bakım seti, antifrizli cam suyu 5 litre ve radyatör antifriz 3 litre ürünleri -yok artık, inanılmaz- denilecek kadar uygun bir fiyata sizlerle. Bu sayfada ayrıca kapış kapış giden bir diğer ürün Attlas 500W darbeli matkap da sizlerle. Çift kişilik uyku seti, bay kazak ve bayan kazak, tek kişilik lastikli penye çarşaf, bayan havlu çorap ve bay havlu çorap gibi ürünler de bu sayfada yerini uygun fiyata almış gibi görünüyor. Çocuklar için uygun fiyatlı oyuncaklar da bu sayfaya yerleştirilmiş. Sherlock Holmes kitapları da 3,95 TL gibi tam manası ile komik bir fiyattan sizlerle. Bu fiyata kitap okumak A101 ile mümkün. Üstelik bu denli güzel bir serinin kitaplarını... Son olarak şunları da ileteyim ki A101 19 kasım tarihli bu sayfada gerçekten indirimi tanımlamış.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Kasım 2015 tarihinde, A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...