A101 19 kasım aktüel ürünler kataloğunda mutlu etmeye devam ediyor. "Evinizin tüm ihtiyaçları için A101'de bir fırsat var!" şeklinde güzel bir slogan ile 5 farklı Arzum ürününü indirimli fiyatları ile sizlere sunuyor. Arzum Ar 1013 çubuk blender, Arzum Seramik tabanlı ürü AR 671, Arzum Hira AR 573 saç maşası, Arzum Linda AR 569 saç kurutma makinesi ve Felix marka Smarta FL598 sizlerle oluyor. Bu ürünlere ait detayları katalogda bulabilirsiniz. Biz incelememizde ürünlerin A101 fiyatı ile piyasa fiyatı arasında ne derece indirim olduğuna bakıyoruz. Bu detaya baktığımızda gerçekten şaşırdık çünkü bu ürünler piyasada çok daha pahalı olarak satılmakta, ancak A101 iyi işler başarmış. Kiminde 20 TL kiminde 10 TL kiminde ise çok daha fazla indirim direk olarak göze çarpıyor. A101 hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak Arzum ürünlerini 19 kasım günü sizlere sunuyor. Ürünlerin 6000 adet stokla olduğunu da sayfa altında belirtmiş. Bu yüzden her markete çok fazla ürün gelmeyebiliyor, bilginiz olsun.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Kasım 2015 tarihinde, A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...