A101 19 Kasım 2015 aktüel ürün kataloglarının yeni bir sayfasının incelemesi ile sizlerleyiz. A101 bu hafta hem ucuz hem kaliteli bir ürünü 1 sayfalık afiş ile sizlerle buluşturuyor. Baktığımız zaman, A101 cep telefonu ve televizyon gibi elektronik aletleri sık sık fırsat ürünleriyle sunuyor. Bu hafta da bu geleneğe uyan A101 muhteşem bir akıllı cep telefonu ürününü sizlerle buluşturuyor. Samsung Galaxy Grand Neo Plus I9060 akıllı cep telefonunu 549,00 TL gibi uygun bir fiyata sunan A101 çeşitli açıklama ve ayrıntılarla bu sayfayı doldurmuş. Telefonun özelliklerine değinecek olursak; 5'' ekran, 1.2 GHz dört çekirdek işlemci, 1GB ram, Android 4.2 JB işletim sistemi, 5MP arka kamera ve 64GB'a kadar micro sd kart desteği bu telefonun özellikleri olarak sıralanmış. 2 yıl Samsung Türkiye garantili olduğu da aktüel kataloğa ek olarak düşülmüş. Son olarak ise renk ve stoklarla sınırlı olduğuna da dikkat çekmiş. A101 aktüel kataloğunun bu hafta son perşembe sayfası olarak da bunu incelemiş olduk.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Kasım 2015 tarihinde, A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...