A101 21 Kasım 2015 aktüel kataloglarının ilk sayfasında yine muhteşem hafta sonu indirimleri sizlerle. Bu incelememizde A101 Hafta Sonu kataloglarına da yer vermek istedik, çünkü oldukça uygun fiyatlı ürünleri bu hafta incelemeye değer gördük. "Herkesi Çaya Bekliyoruz!" sloganı ile Karadem markalı çay ürünlerini tanıtan ve uygun fiyata sizlere sunan A101 bu sayfada tamamen çay temalı bir yol izlemiş. Siyah Çay 500gr Karadem Filiz, Siyah Çay 1 kg Karadem Rize, Siyah çay 1kg Karadem Harman ve özel ürün Siyah Çay 1kg Karadem Ala bu haftanın A01 hafta sonu indirimlerinden birkaç tanesi olarak sizlerle. A101 21 kasım kataloğunun ilk sayfası olarak incelediğimiz bu aktüel sayfada ne olduğunu aktardık. Bildiğiniz gibi çay fiyatlarının aşırı pahalı olmasına inat A101'in Karadem ile adeta indirim denizi yaratması oldukça başarılı. Eee ne diyelim, A101 yine fırsatlarını etkili şekilde sunmayı başarmış ve bize de Aktüel Ürünler olarak incelemek düşmüş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Kasım 2015 tarihinde, A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...