A101 21 kasım 2015 aktüel ürün katalogları hafta sonu fırsatları 2. sayfasını incelemek üzere sizlerleyiz. Bu sayfada Milkten markalı pek çok ürün inanılması güç muhteşem fiyatları ile sunulmuş. Güzel bir de slogan kullanılmış:" Milkten ürünlerinde peynir ekmek gibi fırsatlar!". Gerçekten oldukça başarılı şekilde işlenmiş olan bu sayfada indirimler ve ürünler de uygun ve leziz görünüyor. Ürünlere değinecek olur isek; 21 kasım günü a101 hafta sonu fırsatları 2. sayfasında şunlar yer alıyor. Ballı ve sütlü /çikolata kaplı süt dilimi 28gr Milkten Keksüt, Krem peynir 500gr Milkten, Sürülebilir beyaz peynir 200gr Milkten, Kaymak 200gr Milkten, Maydanoz çeşnili sürülebilir beyaz 200gr Milkten, Labne 500gr Milkten ve son olarak Sürülebilir lor 300gr Milkten A101 kataloglarının bu hafta son hafta sonu broşürü ile sizlere sunulmuş. A101 aktüel 21 kasım kataloğunun incelemesini bu haftalık da bitirmiş olduk. Yeni aktüel hafta sonu indiriminde görüşmek üzere.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Kasım 2015 tarihinde, A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...