A101 19 Mayıs aktüel ürünler kataloğu dev indirimleri ilk sayfasında sizlerle muhteşem ürünlerle buluşuyor. Ancak bu sayfada yer alan ürünler tam manası ile süper ötesi olmaya devam ediyor. 999,00 TL'den televizyon, 499,00 TL'den akıllı cep telefonu tam bir hayal gibi görünse de A101 ile mümkün oluyor. Bu sayfada yer alan muhteşem ürünlerden Hi-Level 43HL500 43'' uydu alıcılı led tv ürünü Full HD çözünürlüğe sahip olarak geliyor. Bu ürün standartlarda olan oldukça iyi bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik VESTEL güvencesi ile gelmesi de bal kaymak tadında olmasına sebep oluyor. Dahili HD uydu alıcısı sayesinde ekstra aparata da gerek bırakmıyor. Duvara asma aparatı hediyesi de bu ürünün kutu içeriğinde yer alan bir başka özellik oluyor. Yaklaşık 109cm ekrana sahip bu ürün için ise istenilen fiyatı A101 999,00 TL olarak belirlemiş ve 19 mayıs günü satışa çıkacağını ilan etmiş. Bir başka ürün ise bu sayfada yer alan Samsung Galaxy J100 akıllı cep telefonu da oldukça iyi bir fiyata sahip. 4.5g G lte şebeke sistemini destekleyen bu telefon için ise istenilen fiyatı A101 19 Mayıs kataloglarında 499,00 TL olarak belirlemiş. Ayrıca bu sayfada Sandisk USB 3.0 16GB Bellek, Hometech led aydınlatma ürünü, torpido parlatıcı süngerli set gibi ürünler de sizlerle oluyor. Ayrıca GoSmart markalı ürünlerde de indirimler bu sayfada.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Mayıs 2016 tarihinde, A101 19 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 5 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 19 Mayıs Elektronik ve GoSmart Aktüel Ürünleri” için 5 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...