A101 aktüel fırsatları 19 mayıs indirim ve kampanyalarının yeni bir sayfasında sizlerleyiz. Bu sayfada A101; yine harika indirimleri mahallemize kadar getirerek bizleri şımartmaya devam ediyor. Yaz aylarının geldiği şu günlerde Ramazan Ayı öncesinde piknik keyfi yaşamak isteyenler ve stresten uzak bir gün geçirmek isteyenler A101’e uğramadan pikniğe gitmemeli… A101 19 Mayıs kataloglarının önemli ürünleri arasında gerek bahçenizde gerek piknik alanlarında gerekse mutfaklarınızda kullanabileceğiniz pek çok ürünü sizler için sunuyor. Bizler de bu ürünleri inceleme fırsatı buluyoruz. Bu sayfada sunulan Hamak, sofra bezi, çantalı piknik örtüsü gibi ürünlerin yanı sıra; piknik termosu, piknik mangalı gibi ürünler de sizlerle oluyor. Piknik başlangıçları için jel tutuşturucu 1lt, meşe mangal kömürü, mangal yelpazesi ve maşa da sizlerle. Piknik ve mangal ürünleri olarak isimlendirdiğimiz bu ürünlerin içerisinde plastik sepet, plastik çatal, plastik tabak, plastik şeffaf bardak gibi ürünler de var. Ayrıca çeşitli koruyucu torbalar (buz torbası, buzdolabı poşeti, çöp torbası) da bu sayfada sizler için sunulmuş. Ve tabiki A101 aktüelin vazgeçilmez ürünleri… Kaseler ve tabaklar da bu sayfada sizlerle. Daha fazla ürünü görsellerden daha detaylı görebileceğiniz gibi bizlere de yorum vasıtası ile incelenmesini istediğiniz ürünü söyleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Mayıs 2016 tarihinde, A101 19 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...