A101 19 mayıs aktüel ürün fırsatları yeni sayfasında muhteşem indirimler sunulmaya devam ediyor. Bizde bu ürünleri sizler için incelemeye devam ediyoruz. Saten güneşlik ürünü 250c205cm ebatları ile 15,95 TL'den sizlerle oluyor. Nexus çift kişilik yatak örtüsü takımı farklı renk ve desenli seçenekleriyle 29,95 TL olarak geliyor. Kilim ürünü ise 17,95 TL fiyatı ile gerçekten muhteşem olarak karşımızda oluyor. PVC masa örtüsü ürünü de dertsiz masa örtüsü ürünlerini aratmıyor. Çift kişilik fitted set ürünü de 16,95 TL fiyatı ve farklı renk-desen seçenekleri ile a101 marketlerde yerini alıyor. Dolap içi 2'li raf ürünü de bu haftaya merhaba diyen yeni ürün olarak karşımızda. Bay ayakkabı, çorap ürünleri de bu hafta sizlerle. Krep tavası, Sinbo su ısıtıcı, Pişir sakla emaye tencere gibi ürünler de basılı katalogda yerini alan yeni ürünler olarak karşımıza çıkıyor. A101 19 mayıs kataloglarının bu önemli sayfasında krom mutfak/banyo ürünleri de sizlerle. Çok amaçlı kutu, su matarası ve dahası da bu hafta A101 marketlerde yerini alması beklenen ürünler olarak karşımızda.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Mayıs 2016 tarihinde, A101 19 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...