A101 aktüel kataloglarında 19 mayıs heyecanı… A101 19 mayıs fırsatları arasında TORKU markalı ürünler sizlerle. Hem leziz hem de uygun fiyatı ile akıllarda yer edinen bu ürünler bir de TORKU markalı olunca tadından ve fiyatından taviz vermiyor. Torku markalı olarak sunulan bu sayfada ayran, süt ve peynir çeşitleri sizlerle. Ürünlerin neler olduğunu tek tek yazmak yerine sizleri görsel ile baş başa bırakmak daha doğru aslında, ancak bu sayfanın bu denli iyi ürünleri iyi fiyatla sunması üzerine yazılacak pek çok şey de var. Torku ürünlerinin yanı sıra bu hafta A101’de leziz tatlı ürünleri de var. Bu ürünleri de bu görselden detaylıca inceleyebileceğinizi tekrar hatırlatırız. Bu sayfada yer alan ]r]nler arasında neler var, şimdi onları inceleyelim. Torku markalı olarak; kaşar peyniri 700gr, tam yağlı beyaz peynir 1kg, sürülebilir beyaz peynir 450gr Krempare, tam yağlı yoğurt 1500gr, ayran 1500ml, ayran 300ml, yağlı süt 500ml ve kakaolu süt 6x180 ml ürünleri “TORKU” kalitesi ile sizlerle. Sayfa sloanı ise oldukça ilgi çekici. “Torku doğallığı A101 fırsatlarıyla!”. Bu sayfada ayrıca Hanımdan marka tatlılar da sizlerle. Hanımdan hazır tatlı mozaik pasta 650gr, Hanımdan yaş pasta çeşitleri 600gr (çikolatalı / damla sakızlı) ürünleri 19 mayıs sayfalarında sizlerle. Hanımdan hazır tatlı dilim mozaik pasta 150gr, Hanımdan hazır tatlı ekler 6lı 240gr (sade / portakallı / karamelli ve bitter) ve son olarak ise Hanımdan hazır tatlı irmik helvası 200gr sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Mayıs 2016 tarihinde, A101 19 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...