A101 16 Ocak ile 22 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimlerini görücüye çıkardı. Bu haftadan sonra gelecek yeni hafta ürünlerinde bakalım A101 neler sunacak, inceleme başlıyor. İlk olarak bu hfta “İkincisi %50 İndirimli” muhteşem ürünler sunan A101 yine adından fazlasıyla söz ettiriyor. Hafta boyu indirimlerde yer alan ve bu haftanın muhteşem ürünlerini satan A101’de ilk olarak Indomie noodle çeşitleri 60gr ürünü 2,90 TL adet fiyatı ile sizlerle. Bir başka üründe Cemilusta dondurulmuş dana Akçabat köfte 500gr 21,95 TL’den sizlerle. BU ürünlerden 1 adet aldığınızda aynı ürünün ikincisi %50 indirimli olarak geliyor. Bu indirimli ürünlerde ayrıca Uni Baby bebek şampuanı 750ml 8,50 TL, Zeo kırma yeşil zeytin 400gr 4,95 TL, Bal-ye çiçek balı 850gr 12,95 TL olarak sizlerle olurken ikincisi %50 indirimli ürünlerin sonuncusu olarak Fairy platinum bulaşık deterjanı 650ml 5,45 TL’den sizlerle. Bu haftanın A101 aktüel ürünleri bu şekilde devam ediyor. Ancak belirtelim ki A101 aktüel 19 ocak katalogları yine çok konuşulacak. Bu haftanın indirimlerine yeni bir sayfa ile devam ederken basılı sayfalarda ayrıca çeşitli süt ve süt ürünlerinin yer aldığını da belirtelim. Ancak sanırız ki o ürünler için ikincisi %50 indirim yok. Zaten fiyatları makul olan ürünleri kaçırmamalısınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Ocak 2017 tarihinde, A101 19 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...