A101 aktüel 19 Ocak indirimlerinde bu hafta nevresim setleri sizlerle buluşacak. Üstelik Zorluteks kalitesi ve lisanslı olarak… Ürünlere tek tek değinelim. Öncelikle ürünlerin Şirinler, WinX, Cars ve Frozen karakterlerinin baskılarıyla geldiği ve lisanslı olduğunu vurgulayalım. Ayrıca ürünler ise tek tek şu şekil ve fiyatlara sahip: 29,95 TL fiyatı ile lisanslı nevresim seti… Bu ürün içinde 160x220cm nevresim, 50x70 yastık kılıfı 1 adet sizlerle. %100 pamuk üründe farklı lisans seçenekleri var. Lisanslı kırlent ürünü ise 40x40cm olarak ve farklı lisans seçenekleri ile 9,95 TL’Den sizlerle. Katalogda iki farklı lisansa göre görsel kullanan A101 oldukça güzel bir görüntü elde etmiş. Katalogda ayrıca Lisanslı battaniye 155x220cm ürünü farklı lisans seçenekleri ile 29,95 TL’den sizlerle olacak. Bu haftanın lisanslı ürünlerinde A101 yine adından söz ettiriyor. Zorluteks damgalı sayfada Şirinler, WinX, Cars ve Frozen lisanslı ürünleri ile A101 Market 19 Ocak 2017’de tüm A101 marketlerde sizleri bekliyor. Ürünlerin kaliteli olduğunu ve çok şık olduğunu belirterek bir sonraki sayfa ile indirim incelemelerimize devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Ocak 2017 tarihinde, A101 19 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 19 Ocak Fırsatları Zorluteks – Lisanslı Nevresim Setleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...