A101 market 2 Ağustos 2018 aktüel ürünlerini görücüye çıkarmaya devam ediyor. Aktuel-urunler.com ise bu ürünleri incelemek için mercek tutmayı sürdürüyor. Bu hafta sevilen ürünlerin yanı sıra merakla beklenen pek çok ürün de sizlerle oluyor. İlk olarak Nouvelle çift kişilik yatak örtüsü 22,95 TL gibi bir fiyat ile market raflarına yerleşiyor. Ürün için 195x220cm ebat belirtiliyor. Bir diğer üründe Tek kişilik lastikli penye çarşaf 14,95 TL fiyatı ile yer alıyor. Ürün için 100x200+25cm ebatlar belirtilmiş. Farklı renk seçeneklerinin de bulunduğu ürün için %100 pamuk etiketi yer alıyor. Bu hafta ayrıca olmazsa olmaz bir ürün daha var. Kaymaz sandalye minderi 5,95 TL gibi muhteşem bir fiyat ile sizlerle. Ürün için 40x40cm ebat belirtilmiş. Bu haftanın diğer ürününde Dertsiz masa örtüsü 9,95 TL olarak ve Silk&Blue bay/bayan suba çorap 1,95 TL olarak sizlerle oluyor. A101 market 2 Ağustos 2018 kampanyalarında Bayan/kız çocuk keten ayakkabı 14,95 TL fiyatı ile ve Çocuk deniz ayakkabısı 12,95 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. Son üründe ise Bay/bayan terlik 14,95 TL olarak raflarda yerini sabitliyor. Muhteşemsin A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Temmuz 2018 tarihinde, A101 2 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...