A101 market 2 Ağustos 2018 kataloglarında önemli ürünlere yer veriyor. Bu hafta gelecek olan ürünlere yakından bakan sitemiz aktüel-urunler.com ise fiyatların mükemmelliğine tanık oluyor. A101 markette bu hafta Mobetto 5 raflı 2 kapaklı kitaplık yer alıyor ve ürün 165x50x24 cm ebata sahip olarak 105,00 TL fiyatı ile geliyor. Ayrıca taksit avantajı da bulunan ürün için 110 TL üzerinden taksit de sizlerle oluyor. Sayfada Çekmeceli ahşap organizer 19,95 TL gibi güzel bir fiyat ile sizlerle olurken diğer üründe Dekoratif çok amaçlı desenli kasa 9,95 TL olarak bulunuyor. Bu hafta önemli fırsatlarda Raf altı sepet de sunan market bu ürün için 10,95 TL’yi belirtiyor. Markette dolap için düzenleyici ürünler de var. Dolap içi düzenleyici raf 3,95 TL olarak sizlerle olan bir diğer ürün oluyor. Bu hafta kataloglarında bulunan Çok amaçlı bölmeli düzenleyici kutu 8,50 TL olarak da sizlerle oluyor. A101 market 2 AĞUSTOS fırsatlarında Ayakkabı rampası 2,50 TL olarak ve Şeffaf pantolon askısı 5,50 TL olarak geliyor. Son üründe ise Kadife askı 5’li 5,50 TL olarak sizlerle buluşuyor. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Temmuz 2018 tarihinde, A101 2 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...