A101 2 Haziran 2016 aktüel ürünlerinde tükenmek bilmeyen indirimler devam ediyor. A101 aktüel fırsatlarının bu hafta sizlerle buluşturacağı ürünleri arasında yerini alan ve geldiği an tükenen Formy katlanabilir yaylı yatak ürünü bu hafta 109,00 TL adet fiyatı ile A101’de olacak. Bu ürün tamamen katlanabilme özelliğine sahip olduğu gibi koltuk olma özelliği ile de oldukça ergonomik. Hem koltuk olma hem de yatak olabilme özelliği sayesinde bu ürün pek çoğumuzun vazgeçilmezi olmaya büyük aday olarak görünüyor. Bu ürün için taksit imkanı da sunan A101; taksitli fiyatını 114,00 TL olarak belirlemiş ve 14,25 TL X 8 taksit olacak şekilde World ve Bonus Card sahiplerine bu imkanı sağlanmış. BU sayfada sadece Formy ürünü yok, daha başka ürünler de var. Şimdi o ürünler ile incelememize devam edelim. Pamuk paspas ürünü 40x60 cm ebatı, farklı renk ve desen seçenekleri ile adet fiyatı 4,95 TL’den satışa çıkacak. Tek kişilik fitted çarşaf da 100x200x25 cm, farklı renk ve desen seçenekleri ile 9,95 TL’den alıcısına sunuluyor. Bayan penye dantelli kapri pijama takımı ürünü S-M-L-XL bedenleri ve farklı renk seçenekleri ile 17,95 TL. Nearline NL-6525 Pilates Seti de bu sayfada. Çoraplar, bayan dolgu topuk ayakkabılar, oyuncak at arabası, oyuncak toplu el arabası ve oyuncak sürtmeli araba da bu sayfada.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Mayıs 2016 tarihinde, A101 2 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...