A101 aktüel 2 haziran 2016 dev fırsatlarında bu hafta Ramazan Ayı dolayısı ile muhteşem gıda ürünleri sizlerle oluyor. Özellikle Ramazan ayı içerisinde yapılan tatlı ve yemeklerin lezzeti bir başka olurken, A101'in yaptığı indirimler de bir başka oluyor. Süper indirimler ve fırsatların sunulduğu bu sayfalarda, Seyidoğlu fındıklı / fıstıklı tepsi helva 650gr ürünü adet fiyatı 10,95 TL'den alıcısnı bekliyor olacak. Seyidoğlu cevizli yazlık helva / cevizli sade helva adet fiyatı 8,95 TL'den sizlerle. Seyidoğlu kahvaltılık seti 155gr da 2,95 TL'den alıcısnı bekliyor olacak. A101 2 haziran fırsatlarında ayrıca Seyidoğlu tahin-pekmez 1250gr da 12,95 TL'den sunulmuş. a101 ayrıca 500gr küp şeker hediyeli olarak gelen  Lipton siyah çay 1 kg Yellow Label Tea ürününü de sizlere 19,95 TL'den sunuyor. Osmanlı şerbeti olmadan Ramazan geçer mi, Osmanlı şerbeti  de 2,95 TL'den alıcısını bekliyor olacak. Ayrıca basılı sayfalarda bazı farklı ürünler de anlatılmakta olup sizlere bu ürünleri başka bir sayfada detaylıca açıklayacağız. A101 2 Haziran aktüel ürünlerinin Ramazan Gıda konseptli ürünleri bitmedi, yeni sayfada bu ürünlerin detaylarını sunmaya devam edeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Mayıs 2016 tarihinde, A101 2 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...