A101 2 haziran 2016 aktüel ürünler kataloğu sayfasının basılı bölümlerinden "2 haziran'dan itibaren" başlıklı sayfasını sizler için inceliyoruz. Bu sayfada a101 aktüel ürünlerinde muhteşem fırsatlar sizlerle oluyor. Ürünlere geçmek gerekirse; yaz aylarının gelmesi ile önem kazanan cilt sorunları ve çözümleri Nivea kalitesi ve A101 fırsatları ile birleşmiş. Nivea 30 faktör güneş sütü 200ml ürününde 27,95 TL fiyat sunulmuş. Nivea çocuk güneş sütü de 27,95 TL fiyatı ile sizlerle. Nivea 50 faktör bronzlaştırıcı yüz kremi 50ml ürününde ise 26,95 TL gibi muhteşem bir fiyat A101 2 haziran sayfalarında... Nivea 30 faktör dudak koruyucu da bu sayfada. PAREX PLAJ ÇANTASI ÜRÜNÜ DE FARKLI RENK SEÇENEKLERİ İLE 19,95 TL. Basılı sayfalarda ayrıca ve ayrıca ikincisi %50 indirimli ürünler 30 mayıs - 5 haziran tarihlerinde geçerli olacak şekilde A101'de. Magnum mini çeşitleri 6x60ml, Algida ekmek kadayıflı Maraş usulü dondurma 750ml, Bon Cremo çeşitleri 1500ml ve Carte d'Or Selection mini çeşitleri 450ml de bu sayfada. Bu ürünlerde ise ikinci alımlarda %50 indirim anında uygulanıyor. Tabiki tarih aralığına dikkat etmekte yarar var. Hakeza 30 Mayıs - 5 Haziran arasında bu ürünleri aldığınızda ikinci ürüne indirim fırsatından faydalanıyorsunuz. Daha fazla detayları resmi a101 sitesinden veya görsellerden edinebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Mayıs 2016 tarihinde, A101 2 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...