A101 2 Mart 2017 aktüel ürün kataloglarında bu hafta yer alan önemli indirimler sizlerle olacak. Bu haftanın beklenen fırsatlarında Peros bulaşık deterjanı 5kg 8,95 TL olarak sizlerle olacak. Bir diğer üründe Menter/Lure Roll on çeşitleri 50ml 2,95 TL olarak satılacak. A101 aktüel ürünlerinde Hair Shine sıvı saç kremi çeşitleri 200ml 3,95 TL gibi cazip bir fiyat ile alıcısını bekleyecek. Dimes Premium %100 nar suyu 1lt 3,75 TL’den, Dimes %100 karışık meyve suyu 1lt 3,25 TL satılacak Aynı şekilde Dimes markalı olarak Dimes Xpress C %100 meyve suyu 1lt 3,75 TL’den alıcısını bekleyecek. Bir diğer üründe Dimes Hasbahçe Osmanlı şırası 1lt 2,45 TL olarak sizlerle olacak. Son olarak ise bu hafta Naturel Hekimce takviye gıda ürünleri 18,95 TL fiyatı ile şaşırtacak. A101 Market yine haftanın yıldızı olmayı başarırken Aldın Aldın sloganı ile stoklarla sınırlı ürünler için acele edilmesi gerektiğini ifade ediyor. Bir sonraki sayfa ile devam edelim. Bir sonraki sayfada yeni indirimler sunmaya ve A101 marketin 2 Mart günü sunacağı fırsatları görmeye devam edelim. Unutmadan, A101 aktüel ürünlerin tamamını resmi A101 sitesinden de takip edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Şubat 2017 tarihinde, A101 2 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...