A101 aktüel ürünler kataloğu cumartesi-Cuma indirimlerinde bu hafta muhteşem bir sayfa var. A101 25 Şubat 2017 tarihinde başlayacak olan indirimler 2 Mart 2017 tarihine dek sizlerle olacak. A101 muhteşem fırsatlarında bu hafta neler sunuyor neler… İnceleme başlıyor. Haftanın yıldızlarında A101; ikincisi %50 indirimli ürünler sunuyor. Ürünlerde ise salam, kaşar peyniri, kireç önleyici, Halley, sütyen ve çeşitli hijyenik ürünler var. Ayrıca bu hafta kataloglarında 2 Mart sayfasına ek olarak gelen bu 25şubat-3mart tarihli katalogda dondurmalar indirime giriyor. Ek olarak25 Şubat – 10 Mart arası geçerli indirimde 400gr Dardanel Ton 10 TL ve üzeri alışverişlerde 12,45 TL’den 7,95 TL’ye iniyor. Muhteşem indirimler A101 ile devam ediyorken ayrıca sevilen pek çok lezzet %20’ye varan indirimlerle sunuluyor. Bunlar arasında Marmarabirlik kuru sele zeytin, Lipton çay 1kg Yellow Label Tea gibi ürünler de var. A101 market indirimli ürünleri yeni hafta fırsatlarında yer alan tüm detayları ilerleyen günlerde sitemizde inceleyeceğiz. Bu ön incelemenin sonucunda söyleyebiliriz ki A101 yine harika indirimler sunarak 2 Mart aktüel ürünlerine yeni bir soluk getiriyor. Yeni fırsatlar ile incelemelere devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Şubat 2017 tarihinde, A101 2 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 25 Şubat 2017 – 2 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...