A101 2 Mayıs aktüel market ürünlerinde çok özel indirimler var. Kampanyaları ile sizlerle olması beklenen A101 aktüel; Ülker markalı ürünleri satışa sunmaya devam ediyor. Ürünlerde neler var yakından bakalım. Ülker Kremalı Bisküvi 8x75g 6,95 TL fiyatı ile 2 Mayıs kataloglarına gelen ilk Ülker olarak sizlerle buluşuyor. Ayrıca Ülker Çikolatalı Gofret 5x36g 3,95 TL’den satılıyor iken Ülker Saklıköy Fındık Kremalı Bisküvi 3x88g 3,45 TL fiyatı ile raflar da yer alıyor. A101 market indirimli ürünleri arasında çok özel fırsatlar sizlerle olmaya devam ediyor. Bu hafta Ülker Çokokrem Pankek 40g 1 TL olarak geliyor ve Ülker Hanımeller Kurabiyem 180g 4,45 TL’den raflarda bulunuyor. A101 2 Mayıs aktüel ürün kataloglarında ayrıca Ülker Canpare Kremalı Bisküvi 81g 1 TL’den ve Ülker Fındıklı Kremalı Rulokat 170g 4,95 TL’den satılıyor. A101 raflarında bu hafta Ülker Albeni Çikolata Kaplamalı Kek 43g 1 TL’den gelecek son Ülker ürünü oluyor. Dahası mı, dahasının incelemesi aktuel-urunler.com adresinde… Dahası ise A101’de…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2019 tarihinde, A101 2 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...