A101 2 mayıs aktüel ürünleri içinde sizlerle olacak olan A101 aktüel fırsatlarında özel detaylar sizlerle olacak. Hayırlı Ramazanlar ve muhabbet ile sizleri selamlayarak incelemelerimize başlıyoruz. Bu hafta Torku markalı yoğurt, Torku markalı diğer ürünler sizlerle… Ayrıca İçim ve Pınar’dan da özel indirimli ürünler raflarda… Şokoley markalı çikolata, Muratbey’den özel peynir ürünleri bu hafta A101 MARKETTE… A101 2 Mayıs aktüel ürün kataloglarında yer alan ve indirimlerinin tamamını sunan A101 markette kaymak da indirimli… Süt ürünlerinde genel olarak bir indirim 2 Mayıs kataloğunda yaşanıyor. Ramazan Ayı’nın gelmesi ile artık yavaş yavaş canlanan gıda sektöründe fiyatlar alıp başını giderken A101’de sabit kalması memnun edici… A101 market kataloglarında bulunan fırsatlarda daha fazla ne var, hangi ürün daha çok indirimli, tamamı ve daha fazlası için aktuel-urunler.com adresini takip etmeye devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2019 tarihinde, A101 2 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...