A101 aktüel hız kesmeden geliyor. A101 2 Mayıs Perşembe günü özel ürünleri ile sizlere kapılarını açıyor. A101 e bu hafta çok beğeneceğiniz ürünler var. Hemen başlayalım. Bu haftanın ilk kampanyalı ürünü… Silindir Organizer 9,95 TL olarak çok kullanışlı ve ucuz. Petek Çekmece Düzenleyici 8 Parça 9,95 TL, Bay Ayakkabı Saklama Kutusu 7,95 TL ve Bayan Ayakkabı Saklama Kutusu 5,95 TL olarak A101 marketlerde satışa sunuluyor. Bu indirimleri kaçırmamak için Aktüel Ürünler sayfasını takipte kalın. Bay Kot Terlik 12,95 TL,, Bay Spor Ayakkabı 22,95 TL ve Bayan Kot Terlik 12,95 TL olarak A101 raflarını süsleyecek. Bu haftanın kampanyalı ürünleri arasında Bayan Nakışlı Ayakkabı 22,95 TL’den yerini almış. A101 takipçilerinin beklediği ürünler kataloglarda boy gösteriyor. Bayan Yürüyüş Ayakkabısı 22,95 TL olarak satışa sunulurken Porland Porselen Tabak Çeşitleri 4,95 TL olarak A101 aktüel de satılıyor. Bu harika ürünleri çok beğeneceksiniz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler görmek istiyorsanız, A101 tam da sizin istediğiniz gibi… Kavanoz Kapağı 10'lu 3,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürün çok işinize yarayacak. Bir başka ürün ise Krom Mutfak / Banyo Ürünleri 9,95 TL olarak sizlerle buluşmaya geliyor. Son olarak Katlanabilir Pazar Arabası 45 TL olarak satışa sunuluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2019 tarihinde, A101 2 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...